Наша команда


 

Наша мета - виховання незалежного творчого мислення, уміння аналізувати та вміння бути самостійним.

Ми хочемо допомогати не просто отримувати якісні знання, а й набувати умінь для щоденного життя.

Олена Королевська

фундатор, директор "Indeversal"

Дитина – це не резервуар для наповнення усіма можливими знаннями, а перш за все – неповторний Всесвіт, який прийшов у цей світ, щоб знайти і повністю реалізувати свої таланти та здібності.

Наша мета – допомогти пізнати себе, розкрити свої можливості та вийти на власний шлях у житті. А головне – стати щасливою.

Тетяна Дубініна

фундатор, менеджер проекту "Indeversal"

Альтернативна школа для мене - це школа майбутнього, де кожен може розкрити свої здібності.

Хочеться привносити щось цікаве в новий формат навчання для власної дитини і для дітей, які "не вписуються" у формат традиційної школи.

Часто діти бувають мудрішими за дорослих, тому я ставлюся до них як до рівних, з повагою.

Наталія Білоусова

заступник директора з психологічної роботи, кандидат психологічних наук

Вирішила працювати в альтернативній школі, тому що хочу бути причетною до такої важливої справи, як розвиток та навчання особистості в умовах уважного і поважного ставлення, підтримки та розкриття потенціалу, закладеного від народження.

Моя місія у школі - створити позитивну, безпечну атмосферу, щоб кожна дитина, кожен педагог міг максимально розкрити власні здібності та таланти.

Тетяна Коритнік

адміністратор

Вважаю, що сучасні діти потребують і заслуговують інших форм і методів навчання. В альтернативній школі дитина більше розкривається та почуває себе більш щасливою.

Моє ставлення до дітей таке, як і до дорослих. Діти потребують лише моральної підтримки, тому не потрібно виконувати щось за них чи ставити перед ними умови чи рамки, а навпаки, давати простір для саморозвитку та нових спроб.

Журавлевич Анна

координатор навчальної діяльності

Поява сьогодні різних типів шкіл та форм навчання - це суттєвий крок уперед, й оскільки ми всі різні, то все більше дітей мають змогу отримувати знання в умовах, які підходять саме ним.

Головним у роботі з дітьми для мене є прийняття, віра в учня та повага до нього як до особистості, побудова рівноправного діалогу. Згодом це обов’язково дає свої плоди - відповідальність, відкритість новому, уміння співпрацювати.

Віталій Петрушинець

учитель математики, алгебри, геометрії, польської мови.

Альтернативна школа - це школа нових можливостей, методів та ідей як для дітей, так і для педагогів. Існує менше обмежень, суть яких давно вже неактуальна. Це прогрес у сфері освіти.

Per aspera ad astra.

У ставленні до студентів - повага і викорінення будь-якої двозначності у словах чи діях.

Віталій Василенко

учитель історії

Альтернативна школа - це освітній та інтелектуальний простір, де немає бар’єрів для навчання, удосконалення і відкриття нового. Студент - це насамперед особистість з власним світоглядом та характером, яка в жодному аспекті не поступається викладачу. Повага до студента - це перше і головне правило для успішної взаємодії та створення максимально ефективного альтернативного освітнього середовища. Процес навчання має включати ігрові та творчі методи навчання (наприклад, скетчинг, інтелект-карти, тощо).

Оксана Конрад

учитель молодших класів, природничо-математичний напрямок.

Обрала роботу в альтернативній школі, тому що почуваюся вільно, можу експериментувати, використовувати різні техніки навчання, підбираючи індивідуально для кожного учня свої «фішки» для кращого розуміння та засвоєння нового.

Ольга Чернишова

викладач англійської мови

Досить цікавий досвід працювати з дітьми нового покоління. Головна мета на уроках - спілкування, установка учням: «робіть помилки, але говоріть», тому під час уроків 80% спілкуємося, дивимося відео та обговорюємо їх.

Вікторія Майданік

викладач англійської мови.

Обожнюю працювати учителем, віддавати часточку себе дітям, пишатися їхніми досягненнями, підтримувати їх. Головне в моїй роботі – допомогти дітям зануритися в іншомовну атмосферу, навчити спілкуватися іноземною мовою, ознайомити з культурою та традиціями країни, мови якої навчаю.

Крістіна Бровкіна

креатор, організатор дозвілля

Люблю організовувати свята, змагання, фестивалі. Дитина - це свято!

Спілкування з дитиною – це розмова на рівних, позитивні емоції; усе, про що говорю - підтверджую справою.

Роман Міщенко

учитель інформатики та керівник студії інформаційних технологій.

Подобається альтернативна школа, тому що це нова якість освіти.